تلفن : 02188841825

کیوآر پنل

کیوآر کد ( QR ) چیست ؟

قبل از اینکه به مبحث QR بپردازیم، مختصری در مورد تاریخچه کیوآر و چگونگی پیدایش این فناوری مفید و پراستفاده خدمت شما عزیزان بازگو خواهیم کرد . شما همراهان وب سایت کیوآرپنل دات نت بعد از خواندن این صفحه، علاوه بر دانستن جزئیات بارکدها و کیوآرها با ویژگی و کارآیی هر کدام از آنها آشنا خواهید شد . همچنین اگر قصد تولید کیوآر برای محصول و یا بیزینس ( از جمله رستوران، فست فود،کارخانه،فودکورت و ... ) خود دارید میتوانید براحتی تشخیص و تصمیم درستی در زمان مناسب داشته باشید . بنابراین شروع میکنیم :

تاريخچه مختصري در باره باركدها

بارکد شايد اولين موردي باشد كه براي اسکن شدن ساخته شد بارکد ميله اي در سال 1948 توسط دو دوست با نام هاي وودلند و برنارسيلور بعد از شنيدن اينکه رييس يک شرکت مواد غذايي که مي خواست روال پرداخت قيمت کالا هايش را خودکار کند به راه حل آن فکر کردند

و ايده بارکد ميله اي در ذهن دو دوست خلاق شکل گرفت که با کمک هم توانستند اين ابزار فوق العاده کاربردي را در سال 1949 اختراع کنند اختراعي که هم اکنون در بسياري از فروشگاه هاي مواد غذايي و انبار بسياري از کسب کار ها در حال استفاده است.

اما بارکد مربعي سياه و سفيد يا به اختصار کيو آر چيست ؟

اين بارکد که Quick Response بمعناي پاسخ دهنده سريع مي باشد كه مخفف آن QR است و دو بازار و در بين عموم مردم در همه جا بنام كيوار معروف است . كيوار اولين بار توسط شرکت زير مجموعه خودرو سازي تويوتا (ژاپن) ساخته شد که به منظور رديابي قطعات خودرويي از آن بهره مي بردند و بعد ها با گذر زمان استفاده هاي ديگري مانند آدرس ، شماره تماس ، لينک سايت و غيره.. بود که کاربرد شگفت آور ي و جالبي دارد.

کيو آر پنل چيست ؟

بارکد مربعي دو بعدي كه در اصل همان كيوار سياه و سفيد است اما با قابليت تغيير رنگ و شكل و ايجاد فرمهاي گرافيكي و براساس رنگ سازماني و هر رنگي كه سفارش دهنده تمايل داشته باشد و هر نوع طرح و گرافيك قابل انجام است. استفاده از لوگوي شما و ارم مجموعه تون در وسط كادر باركد از امتيازهاي اين باركد و تمايز آن مي باشد جذاب بودن ، رنگي شدن و سپس بارگذاري اطلاعات شما در داخل پنل ديزاين شده و منحصر به فرد هر سفارش دهنده از ديگر قابليتهاي اين كيوارپنل مي باشد قرار دادن اطلاعاتي از قبيل فيلم ، موشن ، عکس ، موسيقي ، لينک مفيد ، داشتن کاتالوگ ديجيتال و غيره .. داخل آن باعث مي شود تا از اين ابزار فوق العاده براي کليه کسب و کار ها استفاده کرد اين ابزار هم اکنون در سايت كيوارپنل براي همه مشاغل و بنگاه هاي كسب و كار و افراد حقيقي و حقوقي قابل سفارش و انجام است .

اين كيوارپنل براي شركتها مورد استفاده تبليغاتي براي فروشگاه ها بصورت پنل فروشگاهي و براي توليد كنندگان بعنوان پنل محصولاتي و پنل گارانتي و براي برگزاري سمينارها و همايش در قالب پنل رويداد براي عروس و دامادها و مراسم يادبود و نموداشت و غيره در قالب پنل دعوت و براي هنرمندان در قالب پنل هنري و براي رستورانها و كافي شاپ ها و هتل و اغذيه فروشي ها و فست فودي ها بعنوان پنل منو قابل ثبت سفارش و واگذاري مي باشد، حتما وارد سايت كيوار بنل شويد و از قسمتهاي مختلف و امكانات ما ديدن فرماييد ما پنجرهاي شگفت انگيز بر روي ديدگان شما ميگشاييم و بر اساس شعار تبليغاتي مان كه يه شروع خوب مي باشد معتقديم با ما يه شروع خوب را تجربه مي نماييد شروعي براي پاگذاشتن در راهي بر از موفقيت در جهت رسيدن به اهداف عاليه خود و رسيدن بر سرمنزل مقصودهاي خود، كيوارپنل با شماست و براي شماست با ماباشيد.

مشتریان ما

تنها با یک کلیک به راحتی منوی دیجیتال خود را بسازید!